خرید اقساطی از اسنپ پی

 

خرید اقساطی با اسنپ پی(محصولات موبایل و کامپیوتر)

با اعتبار اقساطی اسنپ پی هزینه هارو بشکن!

اسنپ پی یک نوع روش خرید اقساطی می باشد که در آن کاربران می توانند به آسانی در طی 4 قسط فقط با پرداخت یک چهارم مبلغ به صورت پیش پرداخت کالای مورد نظر را از فروشگاه های طرف قرارداد با اسنپ پی خرید کرده و همانند سایر خرید های نقدی، کالای مورد نظرشون رو تحویل بگیرند.

پرداخت اقساطی اسنپ پی چیست؟

روش پرداخت افساطی اسنپ پی، روشی  است که شما بر اساس اعتباری که از طریق پنل کاربری خود در اپلیکیشن اسنپ پی دریافت می کنید، می توانید خرید خود را به صورت اقساطی از فروشگاه های طرف قرار داد با اسنپ پی انجام دهید. این اعتبار بر اساس امتیاز و خوش حساب بودن شما در اپلیکشن اسنپ به شما تعلق می گیرد. برای دریافت اعتبار سرویس اقساطی اسنپ پی می توانید از طریق سوپر اپلیکیشن اسنپ اقدام به ثبت نام در این سرویس بکنید.

مزایای استفاده از سرویس اسنپ پی!

گاهی برای شما هم پیش آمده که کالایی را از فروشگاهی پسندیده اید و قصد خرید آن را داشته اید و به دلیل نداشتن بودجه ی کافی از خرید خود پشیمان یا آن را به بعد موکول کرده اید. اسنپ پی این مشکل را برای شما حل کرده است. با استفاده از این سرویس شما می توانید کالاهای مورد نظر خود را در 4 قسط خرید کنید. این خرید اقساطی بدون بهره بوده و شما نیاز به ضامن یا وثیقه را برای خود ندارید. اسنپ پی با این نوع روش خرید خیال شما عزیزان از افزایش قیمت کالاها راحت کرده است.

از دیگر مزایای استفاده از این سرویس، استفاده از اعتبار در همان لحظه بعد از تخصیص اعتبار بدون هیچگونه ارائه مدرک و سابقه می باشد.

نحوه استفاده از اعتبار اقساطی اسنپ پی چگونه است؟

برای استفاده از سرویس اقساطی اسنپ پی، بعد از انتخاب کالای مورد نظر و انتقال به صفحه پرداخت فروشگاه، با انتخاب درگاه پرداخت اقساطی اسنپ پی شما به صفحه ورود این سرویس منتقل می شوید و با وارد کردن شماره ای که در اسنپ پی با آن ثبت نام کرده اید و تایید شماره مورد نظر و سپس پرداخت یک چهارم مبلغ سفارش، می توانید خرید خود را به راحتی تکمیل کنید و سفارش خود را مشابه یک خرید نقدی در کوتاه ترین زمان از فروشگاه ما دریافت کنید. توجه کنید که ثبت نام در سرویس اسنپ پی کاملا رایگان می باشد و اگر شما واجد شرایط باشید به شما اعتبار تعلق می گیرد.

اگر از اعتبار دوره خود در اسنپ پی استفاده نکنم آیا به دوره بعدی منتقل می شود؟

خیر، اگر از اعتبار خرید خود در اسنپ پی تا پایان دوری مورد نظر استفاده نکنید این اعتبار با پابان دوره حذف می شود و قابل انتقال به دوره یا ماه بعدی نمی باشد.

در صورتی که مبلغ سفارشم بیشتر از اعتبارم در اسنپ پی باشد چکار کنم؟

در صورتی که مبلغ سفارش شما بیشتر از مبلغ اعتبار شما در اسنپ پی باشد، شما می توانید مبلغی از سفارش که بیشتر از اعتبار شما در اسنپ پی هست را از طریق شارژ کیف پول شارژ کنید، سیستم به طور اتوماتیک این مبلغ رو از مبلغ کیف پول شما کسر کرده و مابقی مبلغ رو برای شما اقساطی محاسبه می کند.
اگر مبلغ اقساط را در زمان مقرر پرداخت نکنم چه اتفاقی می افتد؟

در صورت عدم پرداخت مبلغ اقساط در زمان مقرر و در پایان ماه، جریمه ای معادل 5 درصد مبلغ صورتحساب به حساب شما اضافه میگردد و به ازای هر ماه دیرکرد مبلغ جریمه به صورتحساب قبلی شما اضافه میگردد. در صورت گذشت زمان و عدم پرداخت بدهی، حساب کاربری شما در اسنپ مسدود و نام شما به عنوان مشتری بد حساب به نهادهای نظارتی و اعتبارسنجی ارسال می شود.

آیا امکان لغو یا مرجوعی سفارش در روش پرداختی اسنپ پی وجود دارد؟

بله، شما می توانید سفارش خود را همانند یک سفارش عادی لغو کنید یا در صورت مشکل در سفارش آن را با هماهنگی پشتیبانی فروشگاه مرجوع کنید. مبلغ پرداختی شما در مدت زمان 7 الی 10 روز کاری و اعتبار شما پس از لغو سفارش بعد از 24 ساعت به حساب شما منظور می شود.

آیا میتوان اقلام سبد خرید را در سفارش از طریق اسنپ پی تغییر داد؟

بله، در حال حاضر در صورتی که شما بعد از خرید از طریق درگاه اسنپ پی تا قبل از ارسال مرسوله توسط فروشگاه، بخواهید بخشی از سفارش خود را کنسل یا با محصول دیگر تعویض کنید، می توانید با تماس با پشتیبانی فروشگاه در ساعات کاری به راحتی این عمل را انجام دهید.

اعتبار و مبلغ پرداختی سفارش لغو شده به حسابم برنگشته

در صورتی که شما سفارش لغو شده ای داشته اید و بیشتر از 7-10 روز کاری از زمان لغو و دریافت پیامک لغو از سمت فروشگاه ما گذشته است، می توانید با پشتیبانی اسنپ پی به شماره تماس  ۹۶۸۶۲۰۲۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا مشکل شما را در کمترین زمان ممکن رفع کنند.

آیا امکان افزایش اعتبار در اسنپ پی وجود دارد؟

بله، شما با پرداخت صورت حساب خود در هر زمان، می توانید اعتبار بیشتری برای دوره بعدی دریافت کنید.

سرویس پرداخت اعتباری و اقساطی اسنپ پی روی چه محصولاتی  فعال است؟

سرویس پرداخت اقساطی اسنپ پی در حال حاضر بر روی تمامی کالاها فعال می باشد. شما می توانید بر اساس اعتباری که در این سرویس به شما تعلق گرفته است اقدام به خرید از فروشگاه ما بکنید.

نحوه پرداخت اقساط در سرویس اقساطی اسنپ پی چگونه است؟

برای پرداخت اقساط در سوپر اپلیکیشن اسنپ بر روی آیکون اسنپ پی کلیک کنید و بعد از ورود و دیدن صورت حساب خود، بر روی پرداخت صورت حساب کلیک کنید تا به صفحه پرداخت بانکی منتقل شوید. زمان پرداخت صورت حساب در آخر هر ماه می باشد.

چطور از کد تخفیف اسنپ پی استفاده کنیم؟

بعد از پایان مراحل خرید گزینه انتقال به درگاه پرداخت اسنپ پی را بزنید.

شماره موبایلتان را بزنید تا به مرحله جزئیات اقساط وارد شوید.

مانند تصویر زیر، در بخش کد تخفیف، کد خود را بزنید تا روی مبلغ سفارش شما اعمال شود.

 

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *